Kto sme

Kto sme a čomu sa venujeme?

Advokátska kancelária JUDr. Ing. Moniky Rehákovej, rod. Šindlerovej, so sídlom Landererova 8, 811 09 Bratislava, IČO: 424 18 313.

Zameriavame sa na maximálnu ochranu záujmov a práv našich klientov. Ako? Ponúkame komplexné a kvalitné právne služby, ako aj právne poradenstvo na tej najvyššej úrovni. Kladieme pritom dôraz na zachovanie profesionality, diskrétnosti a vysokej odbornej úrovne. Každý prípad je pre nás jedinečný a dôležitý, a preto pri každom uplatňujeme osobitný prístup. 

Taktiež disponujeme dlhoročnými skúsenosťami v rámci stavebných spoločností, vďaka ktorým dokážeme naše služby v tejto oblasti prispôsobiť na mieru našich klientov. Navyše sa aj vďaka vzdelaniu z ekonómie dokážeme na problematiku vždy pozrieť z viacerých uhlov pohľadu, nie len toho právnického. Samozrejmosťou sú taktiež skúsenosti v rokovaniach či kvalitné vypracovanie rôznych typov zmlúv. Spolupracujeme s odborníkmi z rôznych oblastí, čím taktiež zvyšujeme odbornú úroveň našich služieb. Dlhodobo spolupracujeme aj s Advokátskou kanceláriou Kucek & Partners, s.r.o.

Monika Šindlerová